انواع پروگرامر و دیباگر

پروگرامر MICROCHIP PICKIT3

ویژگی ها و قابلیت های این پروگرامر به شرح زیر است: USB (Full speed 12 Mbits/s interface to host PC) Real-time execution MPLAB IDE compatible (free copy included) Built-in over-voltage/short circuit monitor Firmware upgradeable from PC/web download Totally enclosed Supports low..

پروگرامر Programmer ST-LINK V2 KIT

این مینی پروگرامر قابلیت پروگرام کردن میکروکنترلرهای STM8 به روش SWIM و میکروکنترلرهای   STM32 به روش SWD را دارا می باشد. همچنین این پروگرامر علاوه بر پروگرامر دیباگر نیز می باشد.در این پروگرامر امکان اتصال جامپر وایر مادگی نیز وجود دارد که به سادگی می توانید به برد خود متصل نموده و میکرو را پروگرا..

پروگرامر USB ASP میکروکنترلر های سری AVR - مدل AK-101 (آراد الکترونیک)

یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز برای علاقمندان و متخصصان رشته الکترونیک پروگرامر است. در حقیقت هر کاربر برای انتقال کد نوشته شده به میکروکنترلر و پیاده سازی سخت افزار، نیازمند یک پروگرمر می باشد.پروگرمر USBمیکروکنترلر AVR آراد الکترونیک که به پروگرمر AVRasp معروف است یک پروگرمر با رابط USB است و بطور..

پروگرامر USB ASP میکروکنترلر های سری AVR - مدل میکرو

این پروگرامرusbasp  مخصوص میکرو کنترلرهای avr است و از تمامی خانواده های میکروهای avr  بجز xmega پشتیبانی می کند.نحوه پروگرام کردن نیز بصورت  spiمی باشد. این مدل از ویندوز xp,7,8,8.1  نیز پشتیبانی می کند.بدون سی دی..

پروگرامر پارالل FPGA-CPLD های ALTERA - مدل NFP103

  این پروگرامر از طریق پورت پارالل اکثر چیپ های FPGA/ CPLD ساخت کارخانه ALTERA را پروگرام می نماید. این پروگرام به همراه آخرین نسخه نرم افزار MAXPLUS و ... ارائه می گردد.   قابلیت ها و تجهیزات : قابلیت برنامه ریزی چیپ های : ..

پروگرامر یونیورسال +TNM2000 + تستر آی سی های دیجیتال

 پشتیبانی انواع فلش،سریال اییپرام ،ایپرام ،میکروکنترلر، CPLD ،FPGA ، GALپشتیبانی میکروهای ARM،AVR،XMEGA،PIC،DSPIC،C51 بروی سوکت، ISPو JTAGسرعت پروگرام و خواندن بالا (پروگرام ATMEGA 128 در 10 ثانیه)در ابعاد کوچک و بدون نیاز به تغذیه ( USB Powered)تستر آی سی های دیجیتال (CMOS/TTL) و SRAMشناسایی و انتخ..

بورد تبدیل چند کاره پروگرامر های JLINK

این برد به منظور تبدیل انواع کانکتور های استاندارد JTAG به یک دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .کانکتور های موجود در این بورد :کانکتور 20 پین 2.54 میلی مترکانکتور 20 پین 2.0 میلی مترکانکتور 10 پین 2.54 میلی مترکانکتور 10 پین 2.0 میلی مترکانکتور 14 پین 2.54 میلی مترکانکتور 6 پین SWDکانکتور 4 پین SWD..

بورد رابط ZIF سوکت برای پروگرامر PICKIT3

از این سوکت جهت اتصال و پروگرام کردن آی سی های دیپ با پروگرامر PICKIT3 استفاده می شود ...

پروگرامر EEPROM FLASH BIOS - مدل CH341A

پروگرمر USB با پشتیبانی از تراشه ی   24EEPROM و 25 SPI flash 8pin/16pin . دارای پرت USB به TTL ، قابلیت دریافت آنلاین getroot و دراای تراشه ی اصلی CH341A است. این برد قابلیت تشخبص خودکار 25  سری تراشه و دانلود روند سری های STC و تک تراشه ای است.24/25 نشانگر و..

پروگرامر USB برای حافظه های EEPROM - مدل FX8

VS_FX8 8pins memory programmer VS_FX8 could only support 8pins memory, which means it is a specialist with high performance-price ratio in programming 8pins memory. VS_FX8 can program 2pcs chip at one time(When select the chip you can select programming 1 or 2pcs chip at one time). 1.IC..

پروگرامر و دیباگر ARM ULINK2 Programmer and Dibugger

پروگرامر و دیباگر برای میکروکنترلرهای arm و سازگار با نرم افزار keilنسخه غیر اورجینال و کپیبا توجه به کپی بودن (Clone) این پروگرامر عواقب هر گونه downgrade و upgrade کردن Firmware برعهده خود مشتری می باشد . همچنین توصیه می شود پس از اینکه کار با پروگرامر تمام شد از کامپیوتر جدا شود .ARM Kail ULINK2 ..

پروگرامر و دیباگر JLINK ARM V8.0

بهترین پروگرامر میکروکنترلرهای ARM با سرعت بالا ، اتصال از طریق پورت USB و قابلیت آپدیتپروگرامر و دیباگر J-LINK که از طرف گروه SEGGER برای برنامه ریزی و دیباگ کردن میکرو کنترلر های مبتنی بر هسته ی ARM طراحی و ارائه شده است ، می تواند از طریق کانکتور JTAG میکرو و پورت USB کامپیوتر کد هگز یا باینری سا..

نمایش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)