کیت های رباتیک

روبات مسیر یاب با میکروکنترلر ATMEGA32 - مدل NAR125

 با توجه به کاربرد روز افزون میکروکنترلر های AVR ، ربات  NAR125 را که از میکروکنترلر قدرتمند ATMega32 بهره مند است، به شما عرضه می داریم.هدف اولیه ربات های مسیریاب ( جستجوگر خط ) تعقیب و حرکت ربات بر روی مسیر تعیین شده شما می باشد و این خود به معنای گام اول در ساخت یک سیستم فرمان پذیر است ..

روبات مسیر یاب کامپیوتری - مدل LFR310-PC

: میکروکنترلر AT89S51     :: سنسورهای مادون قرمز (IR)  :: نمایشگرLCD کاراکتری 16*2 جهت نمایش پیام های ربات        :: تعقیب خطوط سیاه      :: تنظیم سرعت در چهار حالت (دیجیتال)   &..

روبات آموزشی خدمتکار با جوی استیک (ساخت اسپروز)

روبات خدمتکار از سری محصولات لسکو روبوت محصول مؤسسه آموزشی اسپروز دارای دو موتور و گیربکس برای به حرکت درآمدن روبات و دو موتور جهت شبیه سازی مچ دست می باشد، این روبات می تواند اشیاء مختلف با ابعاد متعارف و وزن تقریبی حدود 150 گرم را جابجا نماید. این محصول با بٌرد الکترونیکی آماده برای گروه سنی کودکا..

روبات آموزشی مبارز و فوتبالیست ۱ (ساخت اسپروز)

توضیحات:ویژگی ها در یک نگاهآموزش شیوه کنترل روبات های فرمانپذیرکیفیت بالای بُرد و قطعات الکترونیکی دسته کنترلیامکان شوت توپ به فاصله حداقل ۵۰ سانتیمترتقویت ارتباط بین قوای چشم و دستتقویت ماهیچه های انگشتان دست تقویتاعتماد به نفس کودکسرگرمی مهیج آموزشیتعداد قطعات ۱۶۵ عددویژگی های آموزشی:آشنایی با شیو..

روبات آموزشی موشواره حساس به صدا (ساخت اسپروز)

ویژگی ها در یک نگاه :    طراحی ظاهری و عملکرد مبتنی بر موش    سرگرمی مهیج آموزشی دارای بُرد الکترونیکی مجهز به حسگر صوتی    کیفیت بالای بُرد و قطعات الکترونیکی    به همراه ابزارهای مورد نیاز ساخت    آموزش هدفمند مطالب علمی&nb..

روبات آموزشی نور گریز (ساخت اسپروز)

ویژگی ها در یک نگاه:    طراحی ظاهری با شاسی بلند    سرگرمی مهیج آموزشی در کنار مفاهیم پایه    هوشمندی در روبات ها    دارای بُرد الکترونیکی حساس به نور    کیفیت بالای بُرد و قطعات الکترونیکی مورد استفاده    به ه..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)