کتاب های درسی و آموزشی

کتاب آموزش جامع تکنولوژی جاوا برای موبایل و PDA ها

ناشر: انتشارات نیاز دانش نویسنده: جاناتان نادسن مترجم: میثم مقدم سعید زارع پور..

کتاب آموزش حرفه ای میکروکنترلرهای PIC

آموزش حرفه ای میکروکنترلرهایPIC +سی دی همراه آموزش کامل کار با میکروکنترلرهای 8 بیتی از خانواده PIC - بررسی و آموزش کار با تراشه های 8 ، 18 ، 28 و 40 پایه - آموزش برنامه نویسی به زبان بیسیک به همراه مثال های متعدد - بررسی ماژول های داخلی نظیر مبدل A/D ، D/A ، مقایسه گر ، آپ امپ داخلی و ... - ..

کتاب انرژی خورشیدی برای خانه شما

نویسنده:دیوید.اس فیندلیمترجم:عبدالله پیشباز208 صفحه..

کتاب متلب در مهندسی کنترل

تالیف : دیانی / نویسنده : کاتسوهیکو اوگاتا / ترجمه : محمود دیانی / 478 صفحه ویژگیهای کتاب : این کتاب که توسط یکی از معروف ترین متخصصین متلب نوشته شده ، با کتاب های مختلف کنترل قابل استفاده است . همچنین می تواند به عنوان یک کتاب مجزا توسط افرادی که به گسترش دانسته های خود راجع به متلب علاقمندند م..

کتاب مهندسی سیستم های کنترل + سوالات طبقه بندی شده کنکورهای ارشد (آریاز برادرانی) 15%

کتاب مهندسی سیستم های کنترل + سوالات طبقه بندی شده کنکورهای ارشد (آریاز برادرانی)

نویسنده : دکتر آریاز برادرانیانتشارات : آزاده (راهیان ارشد)چاپ هفتم807 صفحه..

کتاب نخستین گام در روباتیک

ربات (ROBOT ) دستگاهی الکترومکانیکی برای انجام وظایف گوناگون است. یک ماشین که میتواند برای عمل به دستورهای گوناگون برنامه ریزی گردد و یا یک سری کارهای ویژه را انجام دهد؛ به ویژه آن دسته از کارها که فراتر از توانایی های طبیعی و سرشتی بشر باشند. این ماشینهای مکانیکی برای بهتر به انجام رساندن کارهایی چ..

کتاب راهنمای جامع PSPICE 21%

کتاب راهنمای جامع PSPICE

نویسنده     مارک هرنیترمترجم     علی مالکیقطع     وزیریتعداد صفحات     1040ناشر     کانون نشر علوماین کتاب به منظور آموزش نحوه استفاده از برنامه شبیه سازی مدار Orcad PSpice به همراه برنامه ترسیم شماتیک Capture نوشته شده است. ..

نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)