کنفرانس های تخصصی - فارسی

مقالات بیست و نهمین کنفرانس بین المللی برق ایران (CD ـ 1)

پس از فراخوان مقاله برای این کنفرانس در ۲۰ محور، ۲۲۱۳ نویسنده در مجموع ۱۴۰۰ مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال کردند. با نظر کمیته های علمی ۳۸۹ مقاله پذیرفته شدند و از این میان ۲۳۸ مقاله برای ارائه شفاهی و ۴۷ مقاله برای ارائه پوستر انتخاب شدند. تعداد مقالات : 389..

مقالات دوازدهمین کنفرانس مهندسی برق ایران (CD ـ 1)

این مجموعه شامل مقالات ارسالی به چهاردهمین کنفرانس دانشجوئی مهندسی برق در دانشگاه مشهد است که در رشته های الکترونیک ، قدرت ، کنترل ، مخابرات ، کامپیوتر و مهندسی پزشکی طبقه بندی شده اند ...

مقالات سیزدهمین کنفرانس مهندسی برق ایران (CD ـ 1)

این مجموعه شامل مقالات ارسالی به سیزدهمین کنفرانس دانشجوئی مهندسی برق در دانشگاه زنجان است که در رشته های الکترونیک ، قدرت ، کنترل ، مخابرات ، کامپیوتر و مهندسی پزشکی طبقه بندی شده اند ...

کنفرانس های دانشجوئی مهندسی برق ایران (ِDVD ـ 1)

این مجموعه شامل مقالات ارسالی به 6 دورهء کنفرانس های دانشجوئی مهندسی برق است که در رشته های الکترونیک ، قدرت ، کنترل ، مخابرات ، کامپیوتر و مهندسی پزشکی طبقه بندی شده اند . که شامل کنفرانس های برگزار شده توسط : دانشگاه های تهران  دانشگاه فردوسی مشهد  دانشگاه زنجان  دانشگاه کرمان دانشگاه علم و..

کنفرانس های شبکه های توزیع برق (CD ـ 1)

این مجموعه شامل مقالات ارسالی به 11 دوره کنفرانس های  شبکه های توزیع برق میباشد که توسط انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران و شرکت های برق منطقه ای برگزار شده است  . تعداد مقالات موجود ، 720 مقاله می باشد که در قالب یک CD عرضه می شود . مناسب برای دانشجویان ، اساتید و فعالان در زمینه برق قدرت  ..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)