کلاس های آموزشی دانشگاه صنعتی شریف

مجموعه فیلم های کلاس اصول ادوات حالت جامد - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

در این درس با اصول کار ادوات الکترونیکی از قبیل ترانزیستور و دیود آشنا میشوید .  مدرس : رضا سروری استادیار دانشکده برق دانشگاه شریف تعداد جلسات : 30 نکته : قیلم های اموزشی این دوره به صورت با کیفیت دانلود شده و با حجم 6.96 گیگا بایت عرضه می شود .این محصول صرفا جهت به صرفه بودن خرید این مجموعه نسب..

مجموعه فیلم های کلاس الکترونیک 3 - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

درس الکترونیک آنالوگ به بررسی حرفه ای تر تقویت کننده های عملیاتی چند طبقه ( نسبت به درس پیشنیازش یعنی اصول الکترونیک) می پردازد. بررسی رفتار فرکانسی تقویت کننده هاو روش های عمومی پایدارسازی آنها زیر بنای اصلی درس را تشکیل می دهد و در انتهای جلسات، نویز تقویت کننده با معرفی انواع نویز افزارها بررسی ..

مجموعه فیلم های کلاس تکنیک پالس - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

هدف این درس آشنایی مهندسین برق به خصوص دانشجویان گرایش های دیجیتال، الکترونیک و مخابرات با مدارهای مختلط و دیجیتال است. مباحث اصلی درس شامل آشنایی با مدارهای فیلتر و مولتی ویبراتورها و همچنین طراحی آنها می شود. در ادامه با روند طراحی مدارهای مجتمع آشنا شده و مدارهای قفل شونده با فاز و مبدل های آنال..

مجموعه فیلم های کلاس ریاضی مهندسی - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 1)

این درس از دروس مشترک اکثر رشته های فنی مهندسی است وشامل دو بخش کلی میشود. در بخش اول با عنوان آنالیز فوریه به بررسی سری فوریه ، انتگرال فوریه و تبدیلات فوریه و در بخش دوم به بررسی توابع مختلط می پردازد. کتاب مرجع درس:   Advanced Engineering Mathematics، Ervin Kreyszig  مدرس : دکتر میرامید حاجی ..

مجموعه فیلم های کلاس ریز پردازنده 1 - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

این درس از دو قسمت اصلی تشکیل می شود: در قسمت اول هدف آشنایی با میکروپروسسورهای خانواده ی x86 است. در این بخش نرم افزار، سخت افزار و ارتباط آنها با یکدیگر با بررسی نسل اول این خانواده، یعنی 8086/8، هم بر مبنای Single board CPU و هم PC آموزش داده می شود. در قسمت دوم به ساختار پردازنده¬های پیشرفته، ..

مجموعه فیلم های کلاس ساختار کامپیوتر پیشرفته - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

هدف از ارائه این درس آشنایی دانشجویان با پردازنده ها و مباحث مربوط به آنها است. در طول کلاس ویژگی های مختلف یک پردازنده مورد بررسی قرار می گیرد و تمارینی برای طراحی هر بخش از پردازنده بیان می شود. در ابتدا مباحث ریاضیاتی و الگوریتمی شامل روش های مختلف جمع و ضرب و محدودیت ها و ویژگی های هرکدام بیان ..

مجموعه فیلم های کلاس ساختمان داده - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 1)

درس ساختمان داده ها و الگوریتم ها یکی از بنیادین ترین درس های بسیاری از رشته های علوم پایه و مهندسی است. هدف این درس مطالعه و تحقیق در مورد روش های گوناگون ذخیره، نگهداری و بازیابی اطلاعات در یک سیستم کامپیوتری است به گونه ای که این اطلاعات بتوانند به طور کارآمد مورد استفاده قرار گیرند. لیست درسها ..

مجموعه فیلم های کلاس شبکه مخابرات داده - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

درس شبکه مخابرات داده یا به اختصار "شبکه" به بررسی اجزا سازنده شبکه های کامپیوتری، لایه های آن و مسائل مربوط به آن میپردازد. در حالی که انواع مختلفی از شبکه در حال حاضر وجود دارد توجه اصلی این درس بر روی اینترنت خواهد بود. در این درس به تاریخچه شبکه، مدل های توضیح دهنده شبکه، ساختار لایه ای شبکه و ..

مجموعه فیلم های کلاس مدارهای CMOS - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

هدف از ارائه این درس آشنایی با اصول و تکنیک های طراحی مدارهای مجتمع براساس تکنولوژی CMOS است. در ابتدا اصول کارکرد ترانزیستور CMOS بیان می شود و مروری بر فرآیند ساخت CMOS و مجتمع سازی آن (CMOS Intergration) صورت می گیرد. در ادامه نیز تکنیک های برای طراحی تقویت کننده های عملیاتی و ویژگی های آنها تد..

مجموعه فیلم های کلاس مدارهای مخابراتی - دانشگاه صنعتی شریف (شامل DVD ـ 2)

این درس با هدف آشنایی دانشجویان با مدارهای الکترونیک RF، تحلیل و طراحی آنها و همچنین کاربرد این مدارها در سیستم های مخابراتی ارائه می گردد.در ابتدا آشنایی با اصول تقویت کننده های فرکانس رادیویی صورت می گیرد. تحلیلی بر مدولاتورها و آشکارسازهای مختلف (دامنه، فاز و فرکانس) انجام می شود و سپس با انواع گ..

نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)