نرم افزارهای تخصصی

DIgSILENT PowerFactory 14.0.520.2 + آموزش فارسی

یکی از قوی ترین نرم افزارها در زمینه شبکه های توزیع و نیروگاههای برق Power Factory DIgSILENT که مخففDIgital SImuLator for Electrical NeTwork می باشد، است که یک ابزار شبیه سازی محاوره ائی برای محاسبه و تحلیل رفتار سیستمهای قدرت با اهداف طراحی و بهره برداری می باشد. طراحی و توسعه این نرم افزار از..

EPLAN Electric P8 2.0.5.4602 Professional + فیلم های آموزشی

نرم افزار ePLAN P8 برنامه ای جامع و حرفه ای جهت طراحی و ایجاد نقشه های برقی است در واقع ePLAN P8 یک نرم افزار قدرتمند و باهوش برای طراحی نقشه های شماتیک برقی و تهیه دیگر مستندات لازم جهت اجرای یک پروژه بوده و با توجه به امکانات و تواناییهای فراوانی که در اختیار کاربران قرار می دهد توانسته است ..

مجموعه نرم افزاری PROTEUS + Compiler's

این مجموعه شامل نرم افزار پروتئوس نسخه 7.6 / sp4 و کامپایلرهای پرکاربرد میکروهای PIC ، AVR ، ARM و ... می باشد و با حجمی بیش از 2 گیگ گردآوری شده است . پروتئوس قدرتمند ترین نرم افزار در زمینه شبیه سازی مدارهای دیجیتال و میکروکنترلری می باشد ...

نرم افزار Altium Designer Summer 09 V9.1.0 | Protel DXP

AltiumDesigner که عموما آن را با نام PROTEL DXP نیز می شناسند ، نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی و اجرای انواع شماتیک ، آنالیز و سیمولینک مدارات آنالوگ  و بعضا دیجیتال و همچنین طراحی PCB در انواع مختلف (یک و چند لایه) می باشد. در ورژن های جدید برنامه امکان شبیه سازی و کد نویسی برخی از FPGA ها نیز ا..

نرم افزار MATLAB 2011a

متلب ( MATLAB ) یکی از زبانهای برنامه نویسی سطح بالا با تمرکز بر روی تکنیکهای محاسباتی است. این نرم افزار محیطی مناسب برای انجام عملیاتهای ریاضی، ایجاد محیطهای ویژوال و برنامه نویسی آسان را همزمان فراهم کرده است. در این نرم افزار تلاش بر آن است که مسائل ریاضی و راه حلهای آنها به همان صورتیکه در ..

نرم افزار مشخصات و مشابهات VRT DVD 2009

  نرم افزار VRT DISK نرم افزار مختص اطلاعات و مشخصات ادوات الکترونیکی می باشد که دیتابیس این نرم افزار شامل اطلاعات زیر می باشد : بیش از 90.000 دیود بیش از 55.000 فت بیش از 130.000 ترانزیستور بیش از 18.000 تریستور بیش از 105.000 آی سی و مدار مجتمع توسط این نرم افز..

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)