درسی و آموزشی

تشریح کامل بخش های داخلی تلویزیون CP330

محتویات این سی دی شامل توضیح و تشریح تمامی بخش های داخلی تلوزیون رنگی CP330 ساخت شرکت پارس می باشد که کلیه مراحل به صورت تحلیل مالتی مدیا (به صورت گویا و همراه با تصویر) می باشد و بسیار مناسب برای دوستانی است که دوران کارآموزی خود را سپری می کنند . (کل آموزش ها به زبان فارسی می باشد)    -        ..

مجموعه آموزش زبان انگلیسی VOA / سال 2001 تا 2010

این مجموعه کاملترین مجموعه آموزش VOA  است که از سال ۲۰۰۱ تا سال ۲۰۱۰ را پوشش می دهد. مجموعه VOA Special English یکی از معتبرترین آموزش زبان انگلیسی می باشد که با استفاده از اخبار ،زبان انگلیسی را آموزش می دهد. در واقع این مجموعه شامل اخبار های شبکه معروف VOA که مخفف Voice of America یا هم..

مجموعه آموزشی Eplan Preparation of Trining Course Electric P8

فیلم آموزشی ساخته شده توسط شرکت eplan و مربوط به نرم افزار ePlan P8 این محصول در قالب یک CD ارائه گشته است . فهرست جلسات آموزشی این مجموعه :   Eplan Preparation of Trining Course Electric P8 Preparation - Workspace - Creating a project - Creating pages - Base settings Drawing schematic..

مجموعه آموزشی EPLAN Training Electric P8 Docucenter

اين مجموعه آموزشي توسط شركت EPLAN تهيه گشته است و شامل پك كامل آموزشي اين نرم افزار ، به صورت PDF مي باشد و از آنجاييكه اين مجوعه آموزشي توسط خود شركت سازنده نرم افزار تهيه گشته است ، شامل ريز ترين نكات اين نرم افزار مي باشد و هر كدام از آموزشهاي اين پك به صورت متن و تصوير با دستورات لازم بو..

مجموعه آموزشی IELTS

آیلتس (به انگلیسی: IELTS مخفف International English Language Testing System) (نظام بین المللی ارزشیابی زبان انگلیسی) در حال حاضر یکی از معتبرترین آزمون های زبان انگلیسی است که در سراسر دنیا برگزار می شود.نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور..

مجموعه مقالات IEEE

این مجموعه شامل بیش از 2000 عنوان مقاله از پربازدید ترین مقالات IEEE است که در یک دی وی دی و با حجم 2.73 گیگابایت ارائه شده است ...

نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)