کلید شاسی ، کلنگی ...

سلکتور فلزی 1x12 دایر - مدل DAIER RBS-1-112-20VP

از سلکتور برای انتخاب و اتصال چند کانال به یک کانال استفاده می شود . و بیشترین استفاده آن در منابع ولتاژ پله ای می باشد که انتخاب ولتاژهای مختلف برای ترمینال خروجی توسط این سلکتور ها انجام می شود ...

سوئیچ آلفا 2 حالته - آمپر بالا - مدل DAIER K19-06

این سوئیچ توسط کلیدی که همراه خود دارد باز یا بسته می شود . در اصل عملکردی مشابه کلید های معمولی دارد و با این تفاوت که فقط با کلید خودش باز یا بسته می شود قطر داخلی : 18.5 میلی مترجریان : 15 آمپر دو پایه..

سوئیچ آلفا 2 حالته - مدل کامپیوتری

این سوئیچ توسط کلیدی که همراه خود دارد باز یا بسته می شود . در اصل عملکردی مشابه کلید های معمولی دارد و با این تفاوت که فقط با کلید باز یا بسته می شود . بیشترین کاربرد این کلید ها در صفر بند تلفن های ثابت است ...

سوئیچ آلفا 2 حالته با کلید فلزی - مدل DAIER KS-02-101

این سوئیچ توسط کلیدی که همراه خود دارد باز یا بسته می شود . در اصل عملکردی مشابه کلید های معمولی دارد و با این تفاوت که فقط با کلید خودش باز یا بسته می شود . بیشترین کاربرد این کلید ها در صفر بند تلفن های ثابت است .البته کلیه کلید ها به سوئی هم میخورند (هر سوئیچ کلید مخصوص خود را ندارد)مشخصات :Ratin..

کلید تک فاز سیمون - 25 آمپر

از این کلید ها جهت قطع و وصل کردن ولتاژ و آمپرهای بالا در تابلو برق و فرمان ها استفاده می شود . کلیدهای استوپ استارتکلید قطع و وصل برق برای نصب در تابلو با دکمه کنترل در جلو 25A-380VAC..

کلید خوابیده دو طرف پایه - 6 پایه

کلید تی وی گیمی پنل دار - 6 پایه ON-OFF..

نمایش 1 تا 12 از 52 (5 صفحه)