ماژول های کاربردی

بورد کنترل از طریق خط تلفن 6 کاناله

تغذیه ۱۲ ولتدارای ۶ رله ۷ آمپریتعیین وضعیت رله های ۱و ۲ به صورت لحظه ای و لچدارای حافظه جهت حفظ آخرین وضعیت رله ها( NC – COM - NO ) دسترسی به تمام پایه های رلهاستفاده از ترمینال و سوکت برای ارتباط با بردابعاد برد 10*11 سانتیمترمحتویات محصول :بورد کنترل اصلیکابل تلفنآداپتور 12 ولت سوئیچینگ..

تستر قطعات الکترونیک TGA

امروزه کارخانه های بسیاری وجود دارند که به تولید قطعات الکترونیک پرداخته اند و این واقعیت وجود دارد که در بین خروجی های چنین کارخانه هایی قطعات معیوبی نیز وجود دارد که مهندسین برق و الکترونیک را با مشکلات جدی روبرو می کند . قطعا برای هر مهندس برق و الکترونیک اتفاق افتاده است که ساعت ها درگیر رفع عیب..

سلف سنج دیجیتال با LCD

ویژگی های دستگاه voltage supply:7-12 vaccuracy:3%full automatic ranginginductance resolution:10nhinductance measurement ranges:10nh - 1000nh1uh - 1000uh1mh - 100 mh با استفاده از این دستگاه میتوانید به راحتی سلف های مختلف را انداره گیری نمایید . با اتصال تغذیه مناسب به دستگاه اندازه گیری به صورت خ..

سنسور ضربان قلب

سنسور ضربان قلبدر بدن تمامی موجودات زنده با هر تپش قلب خون به کلیه اندام های بدن پمپاژ میشود.این پمپاژ در نوک انگشتان دست بیشتر معلوم است.اساس کار این سنسور نیز بر همین اصل میباشد.خروجی سنسور بصورت آنالوگ است و در خروجی پالس هایی مانند نوار قلب ارسال میشود.این سنسور از یک جفت فرستنده گیرنده تشکیل شد..

ماژول 24 بیت لودسل HX711 LOAD CELL

یکی از پر کاربرد ترین سنسور ها در صنعت لودسل می باشد.متاسفانه راه اندازی و درایو نمودن لودسل به دلیل تغییرات بسیار جزئی ولتاژ خروجی و نویز پذیری زیاد همیشه کاری دشوار و حساس بوده است.شما می توانید بوسیله این ماژول و بدون نیاز به هیچ تنظیمات و دردسری برای بخش آنالوگ مدار خود، خروجی لودسل را با دقت 24..

ماژول TMD27713 - Face Detection Module (اورجینال)

Module Name: Face detection module close distance illumination sensor module Proximity sensor Ambient light + LED + IR sensor TMD2771X triple play for the phone two main functions, on the one hand is used to detect the current ambient light (ALS); and using software to adjust the way according to t..

ماژول اندازه گیری گرد و غبار GP2Y1010

سیستم کاری ماژول بسیار ساده بوده و بر اساس فرستنده گیرنده مادون قرمز با دقت بسیار بالا طراحی شده که وجود هرگونه گرد و غباری و دود مانند سیگار را میتواند احساس کند این ماژول کاربردهای بسیاری مانند استفاده در دستگاه ها تصویه و... دارد که در محیط ها خانگی و صنعتی می توان استفاده کرد. راه اندازی ماژول ب..

ماژول اپتو کانتر - OPTO COUNTER (سایز معمولی)

ماژول اپتوکانتر در واقع فرستنده گیرنده مادون قرمز بوده که قابلیت شمارش اجسام  ورودی از داخل شیار مربوط به فرستنده  و گیرنده را دارد. از این ماژول می توان در رباتیک به منظور کنترل سرعت دور موتور و یا حتی در خط تولید به منظور شمارش اجسام عبوری استفاده کرد.بر روی این ماژول کلیه قطعات و سنسورهای لازم قر..

ماژول بازر - ACTIVE BUZZER

Using 8550 transistor driver Operating voltage:3.3V - 5 V With fixed bolt hole and easy installation Board interface (3 wire): VCC connect external 3.3 V-5 V voltage (can connect with 3.3V or 5V microcontroller directly) IN connect external microcontroller IO port GND connect external GND..

ماژول تایمر دیجیتال - رله دار - DRM01

تایمر دیجیتال - رله دار - DRM01 : تایمر DRM01 یک ابزار فوق العاده کاربردی برای کنترل سیستم های الکتریکی برطبق زمان مشخص می باشد که می توان آن را در چندین حالت متفاوت تنظیم نمود . همچنین بر روی این تایمر یک عدد رله قرار گرفته که می توان به واسطه آن حتی وسایل الکتریکی که با برق شهر نیز کار می کنند کنت..

ماژول جو استیک دو محوره KY-023

Dual-axis XY Joystick ویژگی ها: غلتکی با کیفیت عمر طولانی عملکرد پایدار دو خروجی آنالوگ یک کانال خروجی محور x و y برای دو پتانسیومتر قابل تنظیم و نشانده شدن با مبدل آنالوگ به دیجیتال برای خواندن زاویه پیچ با فشار دادن غلتک می توان به عنوان یک کلید لمسی از آن استفاده کرد که خروجی دیجیتال دارد. اعما..

نمایش 1 تا 12 از 102 (9 صفحه)