سنسور ، ماژول دما و رطوبت

ترمومتر + رطوبت سنج دیجیتال 3 کاره - 2 سنسوره

دماسنج و رطوبت سنج HTC-2 : این محصول یک دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال با صفحه نمایش LCD است و توسط آن می توان دمای داخل و خارج از خانه و رطوبت داخل خانه را اندازه گیری کرد . ویژگی های این محصول به شرح زیر است : - صفحه نمایش LCD بزرگ - دارای سنسور خارجی برای اندازه گیری دمای خارج از خانه - قابلیت اندا..

ترمومتر + رطوبت سنج دیجیتال 3 کاره - تک سنسوره

دماسنج و رطوبت سنج HTC-1 : این محصول یک دماسنج و رطوبت سنج دیجیتال با صفحه نمایش LCD است و توسط آن می توان دمای و رطوبت داخل خانه را اندازه گیری نمود  . ویژگی های این محصول به شر زیر است : - صفحه نمایش LCD بزرگ - قابلیت اندازه گیری دما و رطوبت برای فضای داخل خانه- دارای حافظه برای ذخیره سازی حداکث..

دماسنج پنلی آبی (با سنسور خارجی) LX8015

ترمومتر نمایش میزان دمای محیط توسط سنسور خارجی..

دماسنج - رطوبت سنج پنلی (با سنسور خارجی + کابل) LX8011

دماسنج و رطوبت سنج پنلی LX8011 : این محصول یک دماسنج و رطوبت سنج پنلی با صفحه نمایش LCD است و دما و رطوبت را توسط یک سنسور خارجی که با سیم به دستگاه وصل شده است اندازه گیری می کند . ویژگی های این محصول به شرح زیر است : - صفحه نمایش LCD  - قابلیت نمایش دما در واحد سانتی گراد - سنسور خارجی برای..

دماسنج - رطوبت سنج پنلی (با سنسور داخلی) LX8010

دماسنج و رطوبت سنج پنلی LX8010 : این محصول یک دماسنج و رطوبت سنج پنلی با صفحه نمایش LCD است و دما و رطوبت را توسط یک سنسور داخلی اندازه گیری می کند . ویژگی های این محصول به شرح زیر است : - صفحه نمایش LCD  - سنسور داخلی برای اندازه گیری دما و رطوبت - قابلیت نمایش دما در واحد سانتی گراد - رنج وسیع ا..

دماسنج پنلی (با سنسور خارجی + کابل) LX8009 11%

دماسنج پنلی (با سنسور خارجی + کابل) LX8009

دماسنج پنلی TPM-10 : این محصول یک دماسنج پنلی با صفحه نمایش LCD است و دما را توسط یک سنسور که با سیم به خود دستگاه وصل شده است اندازه گیری می کند . ویژگی های این محصول به شرح زیر است : - صفحه نمایش LCD  - سنسور خارجی برای اندازه گیری دمای  - قابلیت نمایش دما در واحد سانتی گراد - رنج وسیع ..

دماسنج پنلی دو سنسوره (سنسور داخلی + خارجی) ST-2

دارای قابلیت نمایش دمای داخلی ، دمای خارجی و ساعت به صورت مجزا..

سنسور دما دیجیتال DS1620

Digital Thermometer and Thermostat..

سنسور دما و رطوبت AM2302 - DHT22

 1.Type:AM2302  2.Accuracy resolution:0.1  3.Humidity range:0-100%RH  4.Temperature range:-40~80?  5.Humidity measurement precision:±2%RH  6.Temperature measurement precision:±0.5?  7.4-pin package  8.ultra-low power  9.No addition..

سنسور دما و رطوبت AM2321

سنسور دما و رطوبت AM2321 در واقع تشکیل شده از سنسور خازنی رطوبت و دما بوده که توسط یک مبدل داخلی تغییرات در خروجی بصورت پالس های مربعی ظاهر می شود که با یک میکروکنترلر 8 بیتی مانند AVR به راحتی راه اندازی می شود...

نمایش 1 تا 12 از 119 (10 صفحه)