انواع بلور و سشوار

بلوور دستی پروسکیت - مدل MS-153C

 این محصول ابزاری است با نام دمنده یا بلوور که از آن برای ایجاد فشار هوا در تمیز کردن گرد و غبار محصولات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد . توسط این ابزار و به صورت دستی می توان محصولات الکترونیکی مانند مدارات ، لنز و ادوات حساس به گرد و غبار را تمیز نمود ...

دستگاه بلوور BLOWER بزرگ 550 وات - ولوم دار (طرح ماکیتا)

این محصول یک دستگاه دمنده یا بلوور است که می توان توسط آن فشار هوای قوی را برای از بین بردن گرد و غبار در سیستم ها ایجاد نمود . بسیاری از سیستم ها به خصوص سیستم های الکتریکی و الکترونیکی نسبت به گرد و غبار حساس می باشند که توسط این ابزار می توان چنین مشکلاتی را برطرف نمود. No-Load Speed: 14000r/mi..

دستگاه دمنده کوچک BLOWER مدل HT-196

این محصول یک دستگاه دمنده یا بلوور است که می توان توسط آن فشار هوای قوی را برای از بین بردن گرد و غبار در سیستم ها ایجاد نمود . بسیاری از سیستم ها به خصوص سیستم های الکتریکی و الکترونیکی نسبت به گرد و غبار حساس می باشند که توسط این ابزار می توان چنین مشکلاتی را برطرف نمود . همچنین این محصول دارای 3 ..

سشوار حرارتی آنالوگ (بدون نمایشگر) - DTECH-DT8610

این محصول یک سشوار حرارتی آنالوگ است که می تواند باد گرم تولید نماید . از این سشوار می توان جهت کارهایی نظیر حالت دادن به لوله های پلاستیکی ، کیسه ها ، وارنیش ها ، بلند کردن برخی رنگ ها و پوشش ها و ... استفاده نمود .ویژگی های محصول :- دارای یک سری فلزی به جهت افزایش تراکم هوای خروجی- قابلیت تنظیم دم..

گردگیر دستی پروسکیت تایوان - مدل MS-C002

 این محصول ابزاری است با نام دمنده یا بلوور که از آن برای ایجاد فشار هوا در تمیز کردن گرد و غبار محصولات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد . توسط این ابزار و با استفاده از باتری می توان محصولات الکترونیکی مانند مدارات ، لنز و ادوات حساس به گرد و غبار را تمیز نمود . از دیگر ویژگی های این محصو..

بلوور دستی R'DEER - مدل RT-9015

 این محصول ابزاری است با نام دمنده یا بلوور که از آن برای ایجاد فشار هوا در تمیز کردن گرد و غبار محصولات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد . توسط این ابزار و به صورت دستی می توان محصولات الکترونیکی مانند مدارات ، لنز و ادوات حساس به گرد و غبار را تمیز نمود ...

سشوار صنعتی آنالوگ 1600 وات - مدل BAKU BK-8033

توان ماکزیمم : 1600 واتدمای کاری : 600 درجه ثابت (دما تغییر نمی کند و در حالت ثابت و ماکزیمم است)دارای 2 حالت باد کم و زیاد ..

سشوار صنعتی آنالوگ 1600 وات متغیر بست BEST - مدل BST-8016

این محصول یک سشوار حرارتی آنالوگ است که می تواند باد گرم تولید نماید . از این سشوار می توان جهت کارهایی نظیر حالت دادن به لوله های پلاستیکی ، کیسه ها ، وارنیش ها ، بلند کردن برخی رنگ ها و پوشش ها و ... استفاده نمود .ویژگی های محصول :- دارای یک سری فلزی به جهت افزایش تراکم هوای خروجی- قابلیت تن..

سشوار صنعتی آنالوگ 2000 وات رادن - مدل RADEN HG2000A.R

توان ماکزیمم : 2000 واتدمای کاری : 350-550 درجه ثابتدارای 2 حالت باد کم و زیاد دارای 4 سر کاربردی..

سشوار صنعتی آنالوگ یاکسون - مدل YAXUN YX-2201

توان : 1880 واتدور باد کم و زیادبدون صفحه نمایشدمای خروجی بین 60 تا 600 درجه قابل تنظیم..

سشوار صنعتی دیجیتال (صفحه نمایشگر دار) - 2000 وات - مدل LL-150

توان : 2000 واتدور باد کم و زیادصفحه نمایش دیجیتال حرارت باددمای خروجی بین 60 تا 650 درجه قابل تنظیم..

سشوار صنعتی دیجیتال 1600 وات - مدل RETUNE RT-6616 (به همراه کیف و 4 سر مختلف)

توان ماکزیمم : 1600 واتدارای 2 حالت باد کم و زیاد دارای 4 سر کاربردی..

نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)