انواع مولتی متر ، آوو متر و LCR متر

LC متر دیجیتال - مدل VICTOR VC6243

 LR متر VC6243 : VC6243 ابزاری اختصاصی برای اندازه گیری  اندوکتانس سلف و مقدار خازن بوده که دقت اندازه گیری در آن بسیار بیشتر از مالتی متر ها می باشد . نحوه کار با این دستگاه های اندازه گیری بسیار مشابه مالتی متر ها بوده به این صورت که قطعه مورد نظر را با استفاده از پراب و یا جایگاهی که بر..

LCR سنج حرفه ای MASTECH – مدل MS5308 (با گارانتی)

LCR متر MS5308 : MS5308 ابزاری اختصاصی برای اندازه گیری ظرفیت خازن ، اندوکتانس سلف و مقدار مقاومت بوده که دقت اندازه گیری در آن بسیار بیشتر از مالتی متر ها می باشد . نحوه اندازه گیری مشخصه المان در این محصول مانند مالتی متر ها بوده و می توان به واسطه پراب های دستگاه و یا جایگاهی که بر روی دستگاه در ..

آوومتر عقربه ای SAMWA - مدل YX-360TR

مالتی متر یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی در زمینه برق و الکترونیک می باشد که تکنسین های برق و الکترونیک به واسطه آن ، کمیت های الکتریکی را اندازه گیری می نمایند . به طور کلی یک مالتی متر شامل امکاناتی از قبیل اندازه گیری ولتاژ ، جریان و مقاومت  الکتریکی می باشد که در بسیاری از مدل های جدید امک..

تستر SMD مستک - مدل MASTECH MS8910 (با گارانتی)

MS-8910 تستر قطعات SMD :MS8910 یک ابزار کاربردی برای افرادی است که با قطعات SMD سروکار دارند که توسط آن می توانند علاوه بر تست قطعات الکترونیک SMD مانند دیود ، مقادیر مقاومت و ظرفیت خازن را اندازه گیری نمایند . این ابزار اندازه گیری دارای 2 بازو می باشد که با قرار دادن قطعه SMD در بین آن دو ، قطعه م..

تستر و مالتی متر مستک – مدل MASTECH MS8212A (با گارانتی)

تستر و مالتی متر قلمی MS-8212A : MS8212A یک تستر و یک ابزار اندازه گیری خوش دست و به شکل قلم است که توسط آن می توان مقادیر ولتاژ مستقیم DC ، ولتاژ متناوب AC ، جریان مستقیم و متناوب و مقاومت الکتریکی را اندازه گیری نمود . ویژگی های این محصول به شرح زیر است : - صفحه نمایش LCD با قابلیت نمایش 3.5 رقم ..

خازن سنج دیجیتال ویکتور - مدل VICTOR VC6013

خازن سنج VC6013 : VC6013 ابزاری اختصاصی برای اندازه گیری ظرفیت خازن ها بوده و دقت اندازه گیری در آن ها بسیار بیشتر از اندازه گیر خازن در مالتی متر ها می باشد . همچنین این ابزار دارای یک پیچ برای تنظیم نقطه ی صفر اندازه گیری می باشد . نحوه اندازه گیری ظرفیت خازن در این محصول مانند مالتی متر ها بوده و..

خازن سنج پرتابل مستک - مدل MASTECH MS6013 (با گارانتی)

خازن سنج MS-6013 : MS6013 ابزاری اختصاصی برای اندازه گیری ظرفیت خازن ها بوده و دقت اندازه گیری در آن ها بسیار بیشتر از اندازه گیر خازن در مالتی متر ها می باشد . همچنین این ابزار دارای یک پیچ برای تنظیم نقطه ی صفر اندازه گیری می باشد . نحوه اندازه گیری ظرفیت خازن در این محصول مانند مالتی متر ها بوده ..

مولتی متر + LCR متر دیجیتال پروسکیت تایوانی - مدل MT-5211

 3 1/2 digits 1999 counts. Dual slope A/D conversion. Large backlight LCD display. Extra functions: continuity with beeper, diode test, data hold, auto power off, low battery indication, over load indication, backlight, transistor tester. Ideal for a wide variety of electrical and electro..

مولتی متر TRUE RMS پروسکیت تایوانی - مدل MT-1705

    3 1/2 digits 1999 counts.    0.5% best accuracy.    CAT III 600V safety rated.    Auto polarity indication.    AC True-RMS for accurate measurements.    Extra function: continuity with beeper, diode test, data hold, auto power off, low battery indication, overload indication, LCD backlight.    F..

مولتی متر اتو رنج TRUE RMS پروسکیت تایوانی - مدل MT-1710

این مدل نمونه با کیفیت و تایوانی مولتی متر vc97 می باشد .     3 3/4 Digits 3999 counts.    0.5% Best accuracy.    Both auto and manual range.    Cat iv 600v safety rated    AC True-RMS for accurate measurements.    Extra functions:continuity with beeper, diode test, transistor test, duty cycle, rel..

مولتی متر اتو رنج مستک - مدل MASTECH MS8233-D (با گارانتی)
مولتی متر اتو رنج مستک - مدل MASTECH MS8233-D (با گارانتی)
6%

مولتی متر اتو رنج مستک - مدل MASTECH MS8233-D (با گارانتی)

مالتی متر یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی در زمینه برق و الکترونیک می باشد که تکنسین های برق و الکترونیک به واسطه آن ، کمیت های الکتریکی را اندازه گیری می نمایند . به طور کلی یک مالتی متر شامل امکاناتی از قبیل اندازه گیری ولتاژ ، جریان و مقاومت الکتریکی می باشد که در بسیاری از مدل های جدید امکا..

مولتی متر اتو رنج ویکتور - VICTOR VC97 7%

مولتی متر اتو رنج ویکتور - VICTOR VC97

مالتی متر یکی از ابزار های بسیار مهم و کاربردی در زمینه برق و الکترونیک می باشد که تکنسین های برق و الکترونیک به واسطه آن ، کمیت های الکتریکی را اندازه گیری می نمایند . به طور کلی یک مالتی متر شامل امکاناتی از قبیل اندازه گیری ولتاژ ، جریان و مقاومت الکتریکی می باشد که در بسیاری از مدل های جدید امکا..

نمایش 1 تا 12 از 58 (5 صفحه)