انواع آچار آلن ، بوکس ، تخت ، رینگی ، فرانسه و انبر

آچار فرانسه 2.5 اینچی مینیاتوری پروسکیت - مدل HW-003

بسیار ظریف و کاربردیدوام و کیفیت بالاقابل اضافه کردن به جاسوئیچی حداکثر مقدار باز شدن دهانه : 1 سانتی متر..

آچار فرانسه 6 اینچی پروسکیت - مدل 1PK-H026

·  Economy type·  Knurled adjustable screw·  Drop forged·  Insulated handles..

آچار فرانسه 8 اینچی - مارک 7Star

آچار فرانسه اولین بار در انگلیس ساخته شد و اندکی بعد استفاده آن در بیشتر کشور های اروپایی فراگیر شد . در حال حاضر این آچار یکی از پر کاربرد ترین آچار ها در جهان می باشد و علت آن قابلیت ابعاد دهنه آچار توسط یک پیچ است . نام این آچار به انگلیسی Adjustable Spanner و یا Adjustable Wrench است که در کشور ..

آچار فرانسه 8 اینچی پروسکیت - مدل 1PK-H028

1PK-H028Adjustable Wrench - 8"FeaturesEconomy typeKnurled adjustable screwDrop forgedInsulated handlesJaw open (Max) : 1"(25mm)OAL. : 8"(200mm)Individual Packing : Blister Card..

انبر قفلی 10 اینچی پروسکیت - مدل PN-378D

PN-378D : Adjustable Locking Plier 10” Constructed of high-grade heat-treated Cr-V steel for durability and long-term performance.The forged jaws have an angled tooth pattern for superior grip and built-in wire cutter.The handle features a compound action non-slip lock and release lever for one-hand..

انبر قفلی 7 اینچی پروسکیت - مدل 8PK-378C

انبر قفلی یا Locking Pliers آچاری با دهنه متحرک است که می توان سایز دهنه آن را با استفاده از پیچ استوانه ای شکل در دسته آچار تغییر داد . همچنین پس از گرفتن قطعه می توان آچار را در حالت قفل قرار داد . این آچار زوج مناسبی برای آچار فرانسه است و از آن می توان برای گرفتن قطعات و یا باز کردن پیچ و مهره ب..

ست 12 تایی آچار تخت - رینگی HAMBURG

آچار یا Wrench ابزاری برای باز کردن پیچ و مهره است و دارای یک دسته بلند به جهت تنظیم گشتاور است . آچار ها دارای مدل های زیادی می باشند که بسته به کاربرد هر فرد انتخاب می شوند . یکی از معروف ترین آچار ها ، آچار تخت-رینگی است که نام آچار بیشتر یاد آور این مدل است . این نوع آچار دارای یک سر تخت و یک سر..

ست 30 تایی آچار آلن پروسکیت - مدل 8PK-027

آچار آلن یا Allen Key ابزاری L مانند برای باز و بسته کردن پیچ های شش ضلعی آلن است که از این پیچ ها در صنعت بسیار استفاده می شود . آچار آلن دارای نوع سر گرد نیز می باشد . این ست شامل آچار های با سایز اینچی و متریک می باشد و دارای کیفیت بالایی است ...

ست 7 تایی آچار آلن ظریف پروسکیت - مدل 8PK-022

 7Pcs Miniature L Shaped Hex Key Set (0.7,0.9,1.3,1.5,2,2.5,3mm) Features   Material: SAE6150 Chrome Vanadium Steel.   Blackened finish.   Size range from 0.7~3 mm.Specifications Model No. Tip size (mm) S (mm) L (mm) 8PK-022 (metric) 0.7 8 35 ..

ست 7 تایی آچار آلن واستر Vaster - تایوانی

آچار آلن یا Allen Key ابزاری L مانند برای باز و بسته کردن پیچ های شش ضلعی آلن است که از این پیچ ها در صنعت بسیار استفاده می شود . آچار آلن دارای نوع سر گرد نیز می باشد . سایز آچار ها :2.53456810..

ست 9 تایی آچار آلن بزرگ پروسکیت - مدل HW-229B

HW229B9PCS Ball Point Long Arm Hex Key Set(1.5,2,2.5,3, 4,5,6,8,10mm) Features    Ball head slides easily into socket and can drive or loosen from an angle of 25% off-axis    Made from Cr-V Steel with stain finish, durable and high torque.    Heat-treated and tempered for added strength and durabili..

نمایش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)